Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Jan Nystrøm Europamester igjen!


Jan Nystrøm i støt. Arkivbilde.

Jan Nystrøm løftet til nok et gull under EM for Masters i Wales. Han begynte på 79 og innledet med bom. Deretter satte han 79 før han hadde bom på ny verdensrekord, 82 kg etter et teknisk litt dårlig løft. I støt ble det 93 og 97 før det ble bom på 100. Dermed ble det også ny personlig rekord i pong med noe i overkant av 380 masterspoeng!

Formannen sier GRATTIS på vegne av alle oss i Trondheim AK.

 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider