Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Nye klubbrekorder kvinner

Det ble satt en rekke nye klubbrekorder i kvinneklassen under jentestevnet. Frida Ulvin Erlandsen satte like godt nye rekorder i rykk, støt og sammenlagt i 63 kgs klassen i ungdom, junior og senior. Ingvild Sofie Bjerke satte nye rekorder i 69 kgs klassen ungdom og junior. Berit Kristin Opheim satte nye junior rekorder i +75 kgs klassen. Tidligere (junior NM) har Marthe Stenvaag

satt nye rekorder i +69 kg ungdom og 75 kgsklassen junior og senior og Mari Forås satte i samme stevne nye rekorder i 58 kgs klassen i ungdom, junior og senior. 

Nyttige nettsider