Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Ny vektløfterskole starter 6. september!Tirsdag 6. september starter Trondheim AK opp høstens vektløfterskole. Skolen er beregnet for deg som ønsker å lære rykk og støt samt hjelpeøvelser for olympisk løfting. Du får en grundig innføring i teknikken over 10 økter a 2 timer. Skolen går på tirsdager og torsdager klokken 1900-2100. Etter kurset får du kursbevis som viser hva du har lært. Vi tar sikte på at deltakerne skal lære innlæringsteknikk så godt at de er i stand til å lære bort teknikk til andre etter kurset.

Pris for kurset er kr. 1700,-. Dette inkluderer medlemskap og trening i klubben ut året. Det vil si at det ikke koster noe ekstra dersom du velger å trene hos oss etter kurset og fram til nyttår. Det burde være en kjempedeal :-)

Påmelding skjer til Tryggve Duun på mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

NB!  Du må oppgi fullt navn, fødselsdato, og full adresse.
Hvis du melder på for noen andre må du huske på å oppgi mail adressen deres også.

Påmeldingsfrist settes til mandag 29. august 2016.

Alle kursene våre pleier å bli fulltegnet, så du bør være tidlig ute for å sikre deg plass.

Velkommen til vektløfterskole hos Trondheim AK.

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider