Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

Treningssamling i Larvik

 

En fornøyd gjeng etter samlingen i Larvik. 

Tirsdag 2. til lørdag 6. januar var TAKs beste på treningssamling hos Larvik Atletklubb. Det ble kjørt to økter daglig med fokus på teknikk og tunge løft. Med på samlingen var Mari, Sol og Raymond fra TAK, Rebekka og Johan Fredrik fra LAK samt Marit fra Tambarskjelvar.

Alle løfterene fikk bra uttelling fra treningen og god oppfølging av trenerene Eskil og Jostein Frøyd. Det ble flere perser i løpet av samlingen og siste makseøkt på fredag ble pregret av veldig god løfting fra samtlige. Litt sosialisering hører med på en slik samling og et besøk til Farris bad fungerte som en fin avkobling på fredagskvelden.

Dette ble en knallbra start på årets løfting og det lover godt for ukene frem mot NM i februar.

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider