Interessert i vektløfting?

Lyst til å prøve vektløfting? Stikk innom oss på  mandager eller onsdager klokken 17:30.
Eller du kan  kontakte klubbens leder, Tryggve Duun, på tduun@me.com

Du kan også se nyheter på vår Facebookside https://www.facebook.com/Atletklubben

God jul og Godt nytt år!


Styret i Trondheim AK ønsker med dette å takke alle aktive, trimmere og ledere for en fantastisk jobb i 2012. En stor takk går også til CrossFit Trondheim, Kolstad håndball, Strindheim Håndball og Ranheim friidrett, som har vært et stort aktivum for oss. Vi håper å fortsette dette samarbeidet også i 2013.

Trondheim AK kan gå det nye året i møte vell vitende om at vi er den vektløfterklubben i Norge som har flest aktive vektløftere! I tillegg ligger mye an til at vi i løpet av året har skaffet oss grunnlag nok til å bli største klubb under Nm som går i Larvik i mars 2013! 

Pr. nå ser det ut til at troppen til NM blir på mer enn 20 løftere! Det har nok aldri skjedd før.
 

Kommentarer   

 
# Jan Olav Nystrøm 23-12-2012 11:54
Dette er et bilde fra jernalderen og utøveren er 21 år og deltaker i Oslomesterskape t i 1966 på Lillestrøm. Løftet ble godkjent 3-0 så her har dagens dommere mye å lære.
 

Du må være registert for å kunne kommentere.

Nyttige nettsider